Ogłoszenia – Ósma Niedziela Zwykła; Niedziela Trójcy Świętej (26.05.2024 r.)

 1. Dzisiaj odbywają się w naszej parafii Komunie św. Dziękuję Rodzicom i dzieciom Komunijnym za przygotowanie tej Uroczystości, za dar ołtarza jakim jest CUSTODIUM naczynie do przechowywania Świętej hostii. Dziękuję Katechetom, P. Organiście, Kościelnemu. Wszystkim, którzy dołożyli starań by ta Uroczystość była piękna z serca dziękuję.
 2. Zapraszam dzieci z Pierwszej Komunii św oraz dzieci, które odnowiły Przyrzeczenia Chrztu na Biały Tydzień. Codziennie na godz. 18.00. W Boże Ciało proszę aby dzieci komunijne sypały kwiatkami i wzięły udział w procesji Bożego Ciała w swoich strojach komunijnych.
 3. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz.  9.00 i 11.30. Procesja Bożego ciała odbędzie się tradycyjnie do czterech ołtarzy. Proszę o przystrojenie ołtarzy:
  • przy domu p. Rejniak – Wyszyny
  • przy domu p. Ćwik – Zdroje
  • przy domu p Żandarskich – Wola Szydłowska Wola Kolonia
  • przy domu p. Kłos – Wiśniewo
 4. Zapraszam asystę Procesyjną, Orkiestrę, biel, Strażaków, wszystkich parafian. Proszę również o przystrojenie domów na Boże Ciało.
 5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. Rozpoczniemy też nabożeństwa czerwcowe. Będą one odprawiane po Mszy św. wieczorowej.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie nabożeństwo czerwcowe i Procesja Eucharystyczna. Zapraszam Asystę.
 7. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
  • Adam Truszczyński kaw. zam. Wyszyny oraz Dominika Tokarska panna zam. Szczytno. Zapowiedź druga.
  • Pliszka Piotr kaw. zam. Otocznia, Brzezicka Joanna panna zam. Mlawa. Zapowiedź pierwsza.
 8. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…