Ogłoszenia – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (03.10.2021 r.)

                                              

  1. Dziś przeżywamy Odpust ku Czci Matki Boskiej Różańcowej patronki naszej Parafii. Wdzięczny jestem za wspólna modlitwę , przybyłym kapłanom, wszystkim parafianom oraz przybyłym Gościom Orkiestrze Gminnej ze Stupska. Bóg zapłać. Zachęcam do licznego udziału w codziennym Różańcu o godz. 16.30. Szczególnie zapraszam Dzieci.
  2. Za tydzień w niedzielę 10 października będziemy przeżywać Dzień Papieski pod hasłem: „TOTUS TUUS”. Po każdej Mszy św odbędzie się kwesta na rzecz uzdolnionej  ale niezamożnej młodzieży. Jest to żywy pomnik budowany św Janowi Pawłowi . Ten dzień jest szczególny bo przypada w 101 rocznicę Urodzin Papieża Polaka.
  3. We wtorek wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej. W czwartek  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. Za tydzień w niedziele po Mszy św o godz. 9.00  spotkanie formacyjne z dziećmi i Rodzicami , którzy przygotowują się do Komunii św. Za dwa tygodnie spotkanie z kandydatami do Bierzmowania kl VII  i VIII oraz szkoły ponadpodstawowe ,pozostali chętni
  5. W Mławie w Kościele św Trójcy w dn. 30.09 do 10.10 znajduję się wystawiona Monstrancja „Królowej Pokoju „ z Medjugorie.W kościele odbywa się całodzienna adoracja. Zachęcam do dotarcia i wspólnej modlitwy w intencji Pokoju i osobistych. Nasza parafia w sposób szczególny będzie adorować i modlić się  przed wystawionym  Najśw. Sakramentem w dn 9.10 (sobota) w Mławie w Kościele.
  6. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Sumie Odpustowej Adoracja i procesja Eucharystyczna.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…