Ogłoszenia – XXIX Niedziela Zwykła (22.10.2023 r.)

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na cele  misyjne
  2. W przyszłą środę ( 1 listopada) będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00 i na cmentarzu o godz. 11.30.
  3. Wdzięczny jestem siostrze Nulli, że dziś swoim świadectwem uzdrowienia i obecnością podzieliła się z nami. Bóg zapłać za wspólna modlitwę. Zachęcam do nabycia książki: „Cud kard Wyszyńskiego. Uzdrowienie s. Nulli”
  4. Można zamawiać wypominki oraz Msze św. na następny rok.
  5. W tym tygodniu w sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca ofiary zebrane na tacę przeznaczymy na cele gospodarcze.
  7. Za tydzień w niedzielę w naszej parafii gościć będziemy grupę świeckich, którzy będą mówić o powstającej w Mławie Kaplicy Wieczystej Adoracji.