Ogłoszenia – XXXIV Niedziela Zwykła (20.11.2022 r.)

1. Dziś obchodzimy niedziele Chrystusa Króla, która kończy rok kościelny. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  2. Za tydzień Pierwsza niedziela Adwentu.
  3. Można nabywać świece Adwentowe w ramach wigilijnego dzieła Pomocy dzieciom.
  4. Pan Organista na początku grudnia dostarczy do naszych domów poświęcony opłatek wigilijny.
  5. Za dwa tygodnie  2,3 i 4 grudnia  w naszej parafii odbędą się rekolekcje Adwentowe połączone z sakramentem Pokuty i Pojednania.
  6. Ofiary, które zbierzemy za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca przeznaczymy na cele gospodarcze.
  7. W tym tygodniu od poniedziałku do środy będę przebywał na rekolekcjach kapłańskich w Płocku. Kancelaria Parafialna będzie nieczynna. We wtorek Mszy św. nie będzie.
  8. W dalszym ciągu zachęcam by w miarę możliwości zabrać uschłe kwiaty z grobów i wrzucić je na przyczepę( bez doniczek). Ułatwi to wywóz kwiatów z cmentarza.
  9. W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej.