Ogłoszenia – XXIII Niedziela Zwykła (04.09.2022 r.)

 1. Bardzo dziękuję  wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznych dożynek. Bóg zapłać mieszkańcom i sołectwu Zdroje za wieniec dożynkowy bochen chleba, dary oraz organizację tegorocznych dożynek. Dziękuje Kołom Gospodyń z  oraz Wyszyn ,Trzcianki za przygotowanie potraw dożynkowych oraz Pikniku. Dziękuję Sołectwom za wypieczenie ciast. Panom Wójtom ze Stupska i Szydłowa za obecność wspólna modlitwę. Wszystkim Sołtysom Rolnikom kapłanom i tym ,którzy pomagali w przygotowaniu bardzo dziękuję.
 2. Za tydzień na Sumie poświęcimy wyremontowane organy. Słowo Boże wygłosi do nas ks dr. Marcin Sadowski z Płocka- odpowiedzialny w Diecezji za muzykę kościelną . Będą też obecni wykonawcy prac przy organach. Zapraszam na tę uroczystość.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie tornistrów dla pierwszoklasistów. W każdą niedzielę Msza św. o godz. 9.00 będzie odprawiana z obecnością dzieci szkolnych. Po  Mszy św. będą  rozdawane dzieciom karteczki- pamiątki Mszy św.
 4. Pierwsza Komunia w naszej parafii za rok(2023) odbędzie się 04 czerwca na Mszy św. o godz. 11.30. Zaś Komunia Generalna również 04 czerwca na Mszy św. o godz. 9.00.
 5. Zapisy dzieci do Pierwszej komunii św. oraz Odnowienia Przyrzeczeń kl. III oraz IV, w niedzielę 18 września po Mszy o godz.9.00. Zapraszam dzieci Komunijne z Rodzicami.
 6. W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia Najśw. Maryi Panny. Matki Bożej Siewnej. Msze św. wieczorem o godz. 18.00
 7. Bóg Zapłać za ofiarę na organy P. Miłoszom(seniorom) z Woli Kolonii.
 8. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
  • Cejmer Krystian kawaler zam. Wyszyny ul. Kolejowa oraz Banaś Ksenia panna zam. W Wiśniewie oboje par tut. Zapowiedź druga.
 9. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…