Ogłoszenia – XX Niedziela Zwykła (14.08.2022 r.)

  1. Za tydzień  w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w 102 rocz. śm. za poległych żołnierzy  oraz Ks. Szulborskiego, którzy spoczywają przy naszym Kościele.
  2. Jutro 15 sierpnia  w Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej (Matki Bożej Zielnej). Msze św. o godz.: 8.00,9.00 i 11.30 za Parafian. Po Mszach św. poświecenie ziół i kwiatów.
  3. Jutro też przypada 102 rocznica Cudu nad Wisłą oraz święto Wojska Polskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych ,którzy oddali życie za Ojczyznę w wojnie Polsko-Bolszewickiej 1920 r.
  4. Za tydzień w niedzielę w Popowie odbędą się Dożynki Diecezjalne. Delegacja naszej parafii weźmie w nich udział wraz z wieńcem i koszem ziaren zbóż Już dziś dziękuję przedstawicielom wsi i sołectwa Zdroje  za przygotowanie wieńca oraz mieszkańcom Dąbku za przygotowanie kosza z ziarnami zbóż.
  5. Zakończył się remont organów w naszym kościele Parafialnym. Pozostało już tylko kilka elementów kosmetycznych do wykonania. Planowany całkowity odbiór to początek września. Kapitalny remont organów po tylu latach pochłonął trochę czasu i środków finansowych. Tym bardziej wdzięczny jestem wykonawcom( P. Marek Bączek –organomistrz z Ciechanowa) oraz Parafianom za zaangażowanie i wykonana pracę. Bóg Zapłać.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…