Ogłoszenia – XVII Niedziela Zwykła (24.07.2022 r.)

 1. We wtorek 26 lipca będziemy przeżywać w naszej Parafii doroczny Odpust ku czci św. Anny. Msze św. w naszym Kościele o godz ; 8.00, 9.00 oraz Suma Odpustowa o godz. 11.30.  Słowo Boże wygłosi ks Bartosz Krzyczkowski wikariusz z Mławy .Zapraszam na Sumę wszystkich Parafian  i Gości, Asystę  Procesyjną i biel. Bedą zaproszeni Księża będzie można skorzystać z sakramentu Pokuty. Jest to również dzień osób starszych i dziadków. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach
 2. Dziś również po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Otrzymamy okolicznościowe pamiątki ze św. Krzysztofem. Dobrowolne ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na pomoc polskim misjonarzom przy zakupie pojazdów.
 3. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca. Ofiary przeznaczymy na cele gospodarcze. Aktualnie naprawiamy parkan wokół kościoła.
 4. W poniedziałek przyszły rozpoczyna się miesiąc sierpień, Będzie to czas modlitw o trzeźwość narodu polskiego. Kościół zachęca do podjęcia abstynencji.
 5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie sołtysów z poszczególnych wiosek oraz Radę Parafialną. Spotkanie będzie dotyczyło aktualnych spraw naszej parafii oraz organizacji Dożynek w naszej parafii. Wstępnie ustaliliśmy, że dożynki odbędą się 28 sierpnia na Mszy św. o godz. 11.30.
 6. W dn. 6-14 sierpnia odbędzie się piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Można w parafii  zapisywać się również na  Pielgrzymkę duchową.
 7. Zapowiedzi przedślubne:
  • Janas Szymon kawaler zam. Niegocin oraz Cejmer Patrycja panna zam. Wyszyny. Zapowiedź druga
  • Kamil Wiśniewski kawaler zam. Olsztyn oraz Agnieszka Renda panna zam. Zdroje. Zapowiedź druga.
  • Piotrowski Radosław Krzysztof kawaler zam. Końskie oraz Wydra Klaudia panna zam. Dąbek. Zapowiedź druga.
 8. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…