Ogłoszenia – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA (26.09.2021 r.)

  1. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik. Czas szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. W naszym Kościele różaniec codziennie o godz. 16.30. Po różańcu będzie odprawiana Msza św. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian szczególnie zapraszam dzieci, które będą codziennie za uczestnictwo w Różańcu  otrzymywać karteczki rożańcowe. Na koniec miesiąca dzieci wylosują nagrody za najlepszą frekwencję na różańcu. Zachęcam nas wszystkich do uczestnictwa w Różańcu, modlitwie  którą tak ukochał św. Ja Paweł II.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek spowiedź przed Różańcem.
  3. Za tydzień w niedzielę przypada nasz odpust parafialny ku Czci M. B. Różańcowej. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 12.00. Po sumie , Suplikacje i Procesja eucharystyczna. Przed Sumą proszę by Panie z koła Różańcowego odmówiły Różaniec. Zapraszam Asystę procesyjną i biel wszystkich parafian i Gości.
  4. Dziękuję za ofiarę na cele gospodarcze P. Perzanowskim z Wiśniewa oraz anonimowym ofiarodawcom Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary na cele gospodarcze.

W tym tygodniu zakończymy prace przy układaniu kostki wokół Kościoła jeśli pogoda dopisze.

  1. We wtorek wspomnienie św Siostry Faustyny oraz w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  2. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…