Ogłoszenia – XV Niedziela Zwykła (14.07.2024 r.)

1. Za tydzień w niedzielę  21 lipca  w tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców w naszej parafii odbędzie się  po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Otrzymamy  okazjonalne pamiątki ze św. Krzysztofem. Ofiary, które złożymy zgodnie ze zwyczajem przeznaczymy  na pomoc w zakupie pojazdów dla Misjonarzy, którą zajmuje się organizacja MIVA POLSKA.
  2. W piątek 26 sierpnia przypada doroczny Parafialny Odpust ku czci św. Anny.  Msze św. o godz. 8.00, 9.15 oraz Suma Odpustowa o godz. 11.30. Zapraszam na sumę asystę procesyjną i biel.  We wspomnienie św. Joachima i Anny Rodziców N.M. P. chcemy modlić się i pamiętać i okazać wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom.
  3. Jeszcze raz dziękuję mieszkańcom Dąbku za złożone ofiary na odnowienie Feretronu procesyjnego. Z ofiar które zostały został zakupiony krzyż, który zostanie umieszczony na Krzyżu cmentarnym. Bóg zapłać.
  4. W sierpniu wyruszy Piesza Pielgrzymka Płocka na Jasną Górę. Trwają zapisy w parafiach. Można tez brać udział w Pielgrzymce w sposób duchowy wspierając Pielgrzymów swoja modlitwą.
  5. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  6. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Wodzyński Łukasz kawaler zam. Wiśniewo par. tutejsza oraz Ewelina Święconek panna zam. Wiśniewo par. tut.. Zapowiedź druga.
    • Adam Siedlecki kawaler zam. Ełk. oraz Małgorzata Żandarska panna zam. W Wyszynach. Zapowiedź druga.
    • Krysztofiak Szymon zam. Wiśniewo oraz Głowacka Sylwia zam. Wiśniewo. Zapowiedz pierwsza.