Ogłoszenia – VI Niedziela Zwykła (12.02.2023 r.)

  1. 25 lutego w parafii św. Stanisława Kostki w Rypinie odbędą się Diecezjalne dni skupienia dla Rolników. Z naszej parafii  uda się 3-  osobowa delegacja rolników, aby tam w modlitwie powierzyć Bogu sprawy osobiste oraz Rolników. Dożynki w naszej Parafii w tym roku odbędą się  3 września na Mszy św. o godz. 11.30
  2. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy w kościele święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. Trwają ferie zimowe. Niech to będzie bezpieczny czas odpoczynku dla dzieci i młodzieży.
  4. Młodzi narzeczeni, którzy planują ślub  zobowiązani są do odbycia spotkań w Poradni Rodzinnej. Można to uczynić zapisując się na takie spotkania w Parafii w Mławie w Rynku. Najbliższe spotkania odbędą się w marcu. Są to spotkania w soboty.
  5. Zgodnie z Prośbą  Przewodniczącego Episkopatu Polski oraz Ks. Bpa Szymona dziś we wszystkich Kościołach zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz ofiar  trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Bóg Zapłać wszystkim, którzy chcą złożyć ofiarę na ten cel.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…