Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna; Wniebowstąpienie Pańskie (12.05.2024 r.)

  1. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha św.-Zielone Świątki, która kończy okres Wielkanocy oraz spowiedzi wielkanocnej.
  2. W tym tygodniu odbędą się próby przed Komunią św. Zapraszam we wtorek i czwartek na godz.16.00 dzieci do Pierwszej Komunii św. a w środę i piątekna godz. 16 00. dzieci przed odnowieniem przyrzeczeń Chrztu.
  3. W tym tygodniu przypada we wtorek święto Macieja Apostoła a w czwartek uroczystość św. Andrzeja Boboli.
  4. Dziś w Parafii przeżywamy wizytacje kanoniczną J.E. Ks Bpa Mirosława Milewskiego .Zapraszam do wspólnej modlitwy i spotkania z Ks Biskupem.  KsBp o godz. 12.00 będzie sprawował w intencji naszej Parafii Mszę św. Wcześniej nawiedzi cmentarz parafialny oraz spotka się z Grupami parafialnymi.
  5. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Adam Truszczyński, kaw zam.Wyszyny oraz Dominika Tokarska panna zam. Szczytno. Zapowiedź pierwsza.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…