Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna (22.05.2022 r.)

1. Za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za dwa tygodnie Uroczystość Zesłania Ducha św.
  2. W niedzielę 12 czerwca na Mszy św. o godz. 9.00 Dzieci klas IV odnowią Przyrzeczenia Chrztu św. a o godz. 11.30 dzieci kl. III przystąpią do Pierwszej Komunii św.
  3. W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie N.M. P Wspomożycielki Wiernych.
  4. Dziękuję za złożone dziś ofiary na cele gospodarcze.
  5. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Stelmaszczyk Michał kaw zam. Moczysko oraz Marek Karolina panna zam. w Dąbku. Zapowiedź druga.
    • Tomasz Marciniak kaw zam. Wola Szydłowska oraz Angelina Lucjana Frąckiewicz panna zam. Czernicach Borowych. Zapowiedź pierwsza.

Pamiętajmy o naszych Mamach w dniu ich święta. Żyjącym niech Maryja Najlepsza Matka Patronuje  a zmarłym niech da wieczny pokój.