Ogłoszenia – Siódma Niedziela Wielkanocna; Wniebowstąpienie Pańskie (29.05.2022 r.)

1. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha św.-Zielone Świątki, która kończy okres Wielkanocy oraz spowiedzi wielkanocnej.
  2. W tym tygodniu odbędą się próby przed Komunią św. Zapraszam we wtorek na godz.16.30 dzieci do Pierwszej Komunii św. a w czwartek na godz. 16 30. dzieci przed odnowieniem przyrzeczeń Chrztu.
  3.  W tym tygodniu przypada pierwszy piątek sobota oraz niedziela miesiąca. W sobotę Różaniec i majowe Po Mszy św. o godz. 18.00.Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca adoracja i procesja wokół Kościoła.
  4. Dziękuje wszystkim, którzy gromadzili się na nabożeństwie majowym w kościele oraz przy Figurkach. Niech Matka Boża udziela łask swoim czcicielom.
  5. W tym tygodniu przypada we wtorek swięto Nawiedzenia N.M.P. W środę w dzień dziecka wspomnienie św. Justyna Męczennika.
  6. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Tomasz Marciniak kaw. zam. w Woli Szydłowskiej oraz Angelina Lucjana Frąckiewicz panna zam. w Czernicach Borowych. Zapowiedź druga.