Ogłoszenia- Trzecia Niedziela Zwykła (24.01.2021 r.)

1. W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek św Tomasza z Akwinu.
  2.  Dziękuję tym rodzinom, które odwiedziłem w ubiegłym tygodniu po kolędzie za dar wspólnej modlitwy i złożone ofiary.
  3. Przypominam, ze z racji na epidemię kolęda jest dobrowolna. Jeśli ktoś ma obawę lub choruje lub jest na kwarantannie może ks przyjąć w innym dowolnym czasie. Przypomnę, że o formie kolędy zadecydowała rada Parafialna i jest ona całkowicie dobrowolna. Nie ma przymusu by przyjmować Księdza. Jako nowemu Proboszczowi zależy mi na zapoznaniu swoich parafian.

PLAN KOLĘDY W TYM TYGODNIU:

• PONIEDZIAŁEK (25 stycznia) od rana – DALSZA CZĘŚĆ OTOCZNII, później – OTOCZNIA KOLONIA od P. MANISTA
  • WTOREK (26 stycznia) – WOLA SZYDŁOWSKA
  • ŚRODA ( 27 stycznia) – WOLA KOLONIA od p. Cieloch potem od p. Fitów
  • CZWARTEK ( 28 stycznia) – DĄBEK od Rny Mańkowskich
  • PIĄTEK ( 29stycznia) – DĄBEK OD R BLAŻEJEWSKICH
  • SOBOTA( 30 stycznia) – WYSZYNY OD POCZTY DO P. ZARAZIŃSKICH

Pojazdy proszę na godz. 8.45.

INTENCJE MSZALNE:

• ŚRODA 27 STYCZNIA:
    •   godz 8.00 Rce WACŁAW MARIANNA, BRACI HENRYKA KAZIMIERZA STANISŁAWA TADEUSZA MALANOWSKICH, oraz szwagra WALDEMARA
  • PIĄTEK 29 STYCZNIA:
    • GODZ. 8.00 + KATARZYNA CZYMERSKA- KOMINIAREK POP.
  • SOBOTA 30 STYCZNIA:
    • GODZ. 8.00 + HALINA MARIAN ŚWIDERSCY