Ogłoszenia – Trzecia Niedziela Wielkiego Postu (12.03.2023 r.)

1. Dziś po Mszyśw. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed komunią św. Za tydzień po Mszy św. o godz.9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  2. Za tydzień podam plan rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się 24 -26 marca br.
  3. Za tydzień w poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość św. Józefa. Patrona Kościoła oraz Rodzin.
  4. Jutro przypada kolejna rocznica wyboru Papieża Franciszka na stolicę Piotrową. Zachęcam do modlitwy w Jego intencji.
  5. W tym roku wyjątkowo z racji na remont drogi w kierunku szkoły nie odbędzie tradycyjna droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości. Odbędzie się ona w Kościele.
  6. Można nabywać jeszcze baranki Wielkanocne w ramach Jałmużny Wielkopostnej.
  7. Bóg Zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: K.Ż.R- Wyszyny 200 zł.
  8. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Karwacki Piotr, kawaler zam. Wyszyny ul. Wiejska par. tut. oraz Zaremba Natalia, panna zam. Wyszyny ul. Główna par. tut. Zapowiedź pierwsza.