Ogłoszenia – IV NIEDZIELA ZWYKŁA (30 STYCZNIA 2022 r.)

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 15.30. W pierwsza sobotę –Różaniec przed Mszą św. o godz. 15.30 i wystawienie po Mszy św. o godz.16.00.
  2. W środę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego- Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszam na Msze św o godz. 9.00 i 11.30. W tym dniu zgodnie ze zwyczajem poświęcimy gromnice.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
  4. Intencje mszalne.

Dziękuję wszystkim Rodzinom za przyjęcie kolędy. Bóg  Zapłać  tym, którzy mnie wozili po kolędzie pojazdami, dziękuję za wszelką życzliwość, za smaczne obiady i nie tylko  i za złożone ofiary. Jak już ogłaszałem  część tych ofiar przeznaczymy na remont organów w naszym Kościele. Pozostałe prace będą uzależnione od sytuacji materialnej naszej Parafii.

Możesz również polubić…