Ogłoszenia – Druga Niedziela Wielkanocna; Miłosierdzia Bożego (16.04.2023 r.)

1. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego polecając Jezusowi naszą parafię .
  2. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania. Proszę by kandydaci przynieśli na spotkanie swoje indeksy oraz pisemną Prośbę do ks. Bpa Mirosława Milewskiego o udzielenie Bierzmowania.
  3. Zbliża się   miesiąc maj.  Zachęcam  już dziś do przystrojenia Krzyży i figurek przydrożnych. Niech to będzie znak naszej wiary i pobożności maryjnej.
  4. Spotkanie z dziećmi i rodzicami przed Komunia św. Odbędzie się w pierwszą niedzielę maja tzn. 7 maja po Mszy o godz. 9.15
  5. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Zaremba Piotr kawaler, zam. N. Otocznia  par. tut. oraz Lemanek Sylwia panna zam. Wiśniewo par tut. Zapowiedź pierwsza