Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu (18.12.2022 r.)

1. Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej, która odbędzie się w drugą niedzielę stycznia. Podzielimy się opłatkiem i omówimy bieżące sprawy naszej parafii.
  2. W sobotę wigilia. Msza św. tego dnia o godz. 8.00. Pamiętajmy o tym ze zgodnie z tradycją Wieczerza wigilijna ma charakter postny. Niech przy łamaniu opłatkiem nie zabraknie śpiewu tradycyjnych kolęd oraz wspólnej modlitwy i odczytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa. Niech to będzie czas ,który nas połączy i odnowi duchowo oraz wleje w nasze serca radość z Narodzenia Chrystusa.
  3. Zapraszam na Pasterkę tradycyjnie w Kościele parafialnym o północy (24.00). Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i Gości do wspólnej modlitwy.
  4. W pierwszy Dzień Świąt Msze św o godz. 9.00 i 11.30. W drugi dzień Świąt ( św. Szczepana) Według porządku niedzielnego a wiec o godz. 8.00, 9.00 i 11.30.
  5. Bardzo dziękuję za podarowanie choinek do naszego Kościoła.
  6. W środę odprawimy ostatnie Roraty a w piątek zakończymy czas Adwentu. W środę również od 9.00 będę odwiedzał chorych.