Ogłoszenia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim; Uroczystość Objawienia Pańskiego (02.01.2022 r.)

  1. Dzis pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie i Adoracja po Sumie o godz.11.30.
  2. W czwartek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli. Poświęcenie kredy i kadzidła i wody po każdej Mszy św. Proszę o zabranie poświęconej kredy , którą piszemy na drzwiach naszych domów pierwsze litery imion Mędrców oraz aktualny rok. Wodę świeconą zachowujemy na czas kolędy .Jest to znak, ze w tym domu mieszka rodzina chrześcijańska. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na cele misyjne. Msze św. w tym dn. o godz. 9.00 i 11.30.
  3. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego .
  4. Jak już ogłaszałem kolędę w naszej parafii rozpoczniemy 03 stycznia w poniedziałek. Kolędę rozpoczniemy w miejscowości Zdroje. Z racji na kolędę Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 8.00.
  5. Plan kolędy.
  6. Bóg zapłać orkiestrze Gminnej ze stupska za obecność i piękne wykonanie kolęd w naszym Kościele
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…