Ogłoszenia – XXXI Niedziela Zwykła (05.11.2023 r.)

1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Komunii  św. i Odnowienia Przyrzeczeń.
  2. W sobotę 11-go listopada we wspomnienie św. Marcina z Tours bpa świętujemy kolejną rocznice odzyskania Niepodległości. Msze św. o godz. 9.00 i  o godz. 11.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Proszę aby segregować śmieci na cmentarzu. Plastiki wrzucamy do przygotowanych pojemników zaś uschłe kwiaty bez doniczek wrzucamy na podstawioną przyczepę. Zwracam się z prośbą by w miarę możliwości zabierać śmieci do siebie.
  4. W piątek 10 listopada zapraszam na Mszę św. o  godz. 9.00 z okazji Odzyskania Niepodległości z udziałem dzieci i Nauczycieli ze Szkoły w Wyszynach. Dzieci z tej okazji przedstawią okolicznościowy Program.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary na cmentarzu w dzień Wszystkich Świętych, Radnym parafialnym za pomoc w ich zebraniu.
  6. Ponawiam moją Prośbę o ufundowanie tujek, które posadzimy na terenie Parkingu za Kościołem. Wszystkim dotychczasowym fundatorom składam Bóg Zapłać.
  7. W czwartek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w piątek zaś wspomnienie św. Leona Wielkiego Papieża i doktora Kościoła.