Ogłoszenia – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (24.10.2021 r.)

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na cele misyjne
  2. W przyszły poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św w tym dniu o godz. 8.00, 9.00 i na cmentarzu o godz. 11.30.
  3. W przyszłą niedzielę kończymy miesiąc różańcowy. Bóg zapłać dzieciom młodzieży osobom starszym wszystkim za udział w Różańcu. W piątek dzieci za uczestnictwo w różańcu otrzymają nagrody.
  4. Można zamawiać wypominki oraz Msze św. na następny rok.
  5. W tym tygodniu w czwartek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca ofiary zebrane na tacę przeznaczymy na cele gospodarcze naszej Parafii.
  7. Zwracam się z gorącym Apelem o decydowanie się na szczepienie przeciw Covid-19. Odnotowujemy bowiem olbrzymią ilość zachorowań osób nie zaszczepionych.

Dziękuję p. Sobczak z Woli Kolonii za przekazanie chryzantem do naszego Kościoła. Bóg zapłać.