Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła (09.10.2022 r.)

1. Za tydzień w niedzielę będziemy przezywać Dzień Papieski . Po każdej Mszy św. przed kościołem będzie można do puszki złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz uzdolnionej ale ubogiej młodzieży w ramach fundacji Dzieło  Nowego Tysiąclecia jako żywy pomnik dla św. Jana Pawła II. Zebrane ofiary nasza parafia przekaże na rzecz tej Fundacji.
  2. Dziś  przezywamy dzień parafialnego Odpustu. Uroczystej Sumie o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Dr Wojciech Kućko z Płocka.
  3. Trwa miesiąc październik. Dziękuje wszystkim dzieciom,  parafianom za  udział w nabożeństwie różańcowym i zachęcam do odmawiania Różańca także w domu i w rodzinie.
  4. Wszystkim Uczniom Wychowawcom Nauczycielom Katechetom Dyrekcji naszych szkół składam serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zapewniam o mojej pamięci.
  5. Można zamawiać intencje i wypominki na następny Rok
  6. Zwracam się z apelem o zakładanie w Kościele maseczek oraz dezynfekcję rak .
  7. Kancelaria czynna oprócz niedzieli codziennie przed godz. 16.00. Msze św.  w tygodniu są odprawiane o 17.00.O godz. 16.30  Różaniec.