Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła (08.10.2023 r.)

 1. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. przed kościołem będzie można do puszki złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz uzdolnionej ale ubogiej młodzieży w ramach fundacji Dzieło  Nowego Tysiąclecia jako żywy pomnik dla św. Jana Pawła II. Zebrane ofiary nasza parafia przekaże na rzecz tej Fundacji.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Komunią św. i Odnowieniem Przyrzeczeń
 3. Trwa miesiąc październik.  Zachęcam do odmawiania wspólnej modlitwy Różańcowej w Kościele  także w domu i w rodzinie.
 4. Wszystkim Uczniom Wychowawcom Nauczycielom Katechetom Dyrekcji naszych szkół składam serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej , która przypada w piątek i zapewniam o mojej pamięci.
 5. Można zamawiać intencje i wypominki na następny Rok
 6. W niedzielę 22 października będziemy gościć w naszej Parafii s Nullę (Garlińską) ze wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża. Podczas Mszy św. siostra opowie o cudownym uzdrowieniu, którego doświadczyła za wstawiennictwem bł. Kard St. Wyszyńskiego. Cud jej uzdrowienia przyczynił się do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Po Mszach będzie można nabyć książkę: „ Cud Kard Wyszyńskiego. Uzdrowienie s. Nulii. W przeddzień w sobotę będzie poświęcenie odnowionej Figurki przy Cmentarzu. S Nulla odmówi z nami Różaniec. O godz. 16.00
 7. Dziękuję P. Łukaszowi i Dawidowi Szwajca za wykonanie prac remontowych przy schodach plebanii oraz jednemu z Naszych Parafian, który nieodpłatnie wykonał prace przy parkanie wokół Kościoła. Bóg zapłać.
 8. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
  • Marcin Stanisław Stachowicz zam. Kęcice par. Lipowiec oraz Dominika Gadomska zam. Wyszyny ul. Kolejowa. Zapowiedź pierwsza.
 9. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…