Ogłoszenia – XXI Niedziela Zwykła (25.08.2024 r.)

1. Za tydzień w niedzielę na sumie o godz. 11.30 w naszej parafii będziemy  świętować doroczne Dożynki dziękując Bogu i ludziom za tegoroczne zbiory. Zapraszam wszystkich Parafian szczególnie Rolników naszej parafii oraz Gości. Po zakończonej Uroczystości zapraszamy wraz z Sołectwem Wola Kolonia oraz Wola Szydłowska wszystkich na wspólne dzielenie się chlebem dożynkowym obok świetlicy wiejskiej a następnie do wspólnego biesiadowania.
  2. W niedzielę 1 września rocznica wybuchu II wojny światowej pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za Ojczyznę. Jest to pierwsza niedziela miesiąca
  3. W poniedziałek 02 września rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie Roku szkolnego o godz. 9.00
  4. W następną niedzielę z racji na Dożynki wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja po Mszy św. o godz. 9.15.Procesji nie będzie .
  5. W ubiegłą niedziele na pomoc Rodzinie dotkniętej Pożarem domu do Puszek złożono 4.930 zł. Suma ta została wpłacona na konto Stowarzyszenia :”Bądźmy Razem”. Dziś po Mszach św. będzie możliwość zakupu ciast wypieczonych przez KGW Trzcianka. Dochód również zostanie przekazany na te konto.
  6. Jutro Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św. o godz. 18.00
  7. Bóg zapłać również za złożone dziś na tace ofiary na cele gospodarcze.
  8. Zapowiedzi; Cieślak Łukasz kaw, zam. Wojnówka oraz Anna Żandarska panna zam. Wyszyny. Zapowiedź druga.