Ogłoszenia – Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu (06.03.2022 r.)

1. Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy Piątek Wielkiego Postu o godz. 16.00. Gorzkie Żale w Niedzielę po Sumie. Zachęcam i zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.
  2. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przygotowującymi się do Komunii św. Za dwa tygodnie spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  3. Dziekuję delegacji Rolników z naszej Parafii za udział Wielkopostnych Dniach Skupienia, które miały miejsce wczoraj w Płońsku.
  4. Dziękuję Druhom Strażakom oraz pozostałym za usunięcie drzew z cmentarza .Pozostałe będą usuwane sukcesywnie.
  5. Bóg Zapłać za złożone ofiary do Puszek w zeszłą niedzielę oraz na tacę w Popielec. Kwota, która przeznaczyliśmy na pomoc Ukrainie to 2.000 tyś. Nasza Parafia tez sfinansuje miejsce noclegowe dla uchodzcców w Mławie.
  6. Można nabyć baranki Wielkanocne w ramach jałmużny wielkopostnej. Cena 5 zł.
  7. Można zamawiać intencje mszalne również telefonicznie.
    Bóg Zapłać za anonimowe ofiary na remont organów w naszym Kościele.