Ogłoszenia – XXI Niedziela Zwykła (21.08.2022 r.)

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30   będziemy modlić się w intencji poległych żołnierzy w wojnie 1920 r. oraz ks St. Szulborskiego . Na ich grobach złożymy pamiątkowe kwiaty oraz zapalimy znicze.
  2. Za tydzień 28 sierpnia na Sumie odbędą się Dożynki Parafialne. Odbędzie się  poświecenie wieńca Dożynkowego oraz chleba wypieczonego z tegorocznych zbóż. Uroczystości będzie przewodniczył Ks. dr. Wojciech Kućko –Dyrektor Wydziału Rodzin Kurii Diecezjalnej . Zapraszam władze samorządowe, Dyrekcje szkół, Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtysów, dh.  Strażaków, Rolników naszej Parafii Parafian i Gości. Po zakończonej części liturgicznej Zapraszam do wspólnego podzielenia się chlebem dożynkowym przy świetlicy. Dla  dzieci będą przewidziane atrakcje.
  3. Parafia nasza organizuje w dn. 10 września ( sobota) wyjazd do Częstochowy. Zapisy u ks. Proboszcza.
  4. Dziś delegacja Rolników naszej parafii wraz z Ks. Proboszczem bierze udział w Dożynkach Diecezjalnych w Popowie.
  5. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca zbierzemy ofiary na cele gospodarcze.
  6. W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. wieczorem o godz.  18.00.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…