Ogłoszenia – XVII Niedziela Zwykła (28.07.2024 r.)

1. W  tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota  miesiąca. Zapraszam na msze św. oraz Adorację Najśw. Sakramentu. Różaniec w sobotę przed Mszą św. o godz. 17.00. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po sumie Adoracja i Procesja Eucharystyczna.
  2. Dziękuję za obecność i wspólną modlitwę na Odpuście Parafialnym. Asyście Procesyjnej Ministrantom, lektorom. Dziękuję Parafianom za pomoc w organizacji Odpustu. Bóg zapłać.
  3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień. W tym miesiącu Kościół zachęca nas do dobrowolnej abstynencji. Jest to rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych  modlitwach o tych, którzy oddali życie za nasza Ojczyznę.
  4. 3.06.08 wyrusza Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasna Gorę .trwają zapisy. Spotkanie dla grupy miedzianej 01.08 po Mszy św. o godz. 18.00 w parafii Matki Bożej Krl Polski w Mławie.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie w sprawie organizacji Dożynek parafialnych.
  6. Nasze parafialne dożynki planujemy na  niedzielę 01 września 2024 na Sumie.
  7. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Wiktoria Szczepańska panna zam. Zdroje par tut. oraz Igor Zmorzyński kawaler zam. Glinojeck. Zapowiedź pierwsza