Ogłoszenia – XVI Niedziela Zwykła (17.07.2022 r.)

  1. Za tydzień w niedzielę  24 lipca  w przed dzień wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców w naszej parafii odbędzie się  po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Otrzymamy  okazjonalne pamiątki ze św. Krzysztofem. Ofiary, które złożymy zgodnie ze zwyczajem przeznaczymy na pomoc w zakupie pojazdów dla Misjonarzy.
  2. We wtorek 26 sierpnia przypada doroczny Parafialny Odpust ku czci św. Anny. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości. Msze św. o godz ; 8.00, 9.00 oraz Suma Odpustowa o godz. 11.30. Zapraszam na sumę asystę procesyjną i biel. Jest to również dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom.
  3. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Janas Szymon, kawaler zam. Niegocin oraz Cejmer Patrycja panna zam. Wyszyny. Zapowiedź pierwsza.
    • Kamil Wiśniewski kawaler zam. Olsztyn oraz Agnieszka Renda zam. Zdroje. Zapowiedź pierwsza.
    • Piotrowski Radosław Krzysztof kawaler zam. Końskie. oraz Wydra Klaudia panna zam. Dąbek. Zapowiedź pierwsza.
  4. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…