Ogłoszenia – XI Niedziela Zwykła (18.06.2023 r.)

  1. W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego. W mieniu własnym i Dyrekcji szkoły zapraszam na Msze św. dziękczynną za mijający rok  szkolny i katechetyczny do kościoła na godz. 9.30. Dzieci i młodzież rozpoczną wakacje. Niech to będzie czas odpoczynku ale i rozwagi. Niech dzieci młodzież pamiętają gdziekolwiek będą spędzać wakacje o obowiązku niedzielnej Mszy św.
  2. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. Będzie ustawiony punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Będzie można tam dokonać swojej rejestracji. Akcja dedykowana jest Marcelinie Kłos. Okażmy zrozumienie i dokonajmy rejestracji.
  3. Za tydzień w sobotę rozpocznę dwutygodniowy urlop. W sobotę 24 czerwca w uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela msza św. o godz. 16.00. Od 26 czerwca Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00. Wszelkie sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać Księdzu  zastępującemu przed lub po Mszy św. wieczornej.
  4. Na cmentarzu z boku od strony ulicy została zamontowana bramka wejściowa. Można z niej korzystać. Dziękuję p. Piotrowi Dobrołęckiemu za zamontowanie.
  5. W minionym tygodniu wykonaliśmy prace związane z utwardzeniem gruntu pod Parking za Kościołem. Można tam już parkować pojazdy i korzystać z tego miejsca. Dziękuję za użyczenie sprzętu i pomoc przy tej pracy Panu Wójtowi Jackowi Świderskiemu.p. Piotrowi Dobrołęckiemu, p. Janowi Sęk,p. Jerzemu Jaworskiemu,p. Bogusławowi Krasińskiemu, p. Radkowi Struzińskiemu, p. Eugeniszowi Struzińskiemu z Otoczni,p Sołtysowi Leszkowi Beneckiemu.p. Kościelnemu Bóg zapłać za użyczenie ciągników i uporządkowanie tego terenu.
  6. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Rudnicki Adam Jerzy kaw. zam. Mława – Babut Monika panna zam. Wyszyny. Zapowiedź druga.
    • Jaworski Paweł kaw. zam. Olsztyn oraz Prymulewicz Joanna zam. Zdroje. Zapowiedź druga.

Możesz również polubić…