Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu (17.03.2024 r.)

1. Dziękuję Ks. Prałatowi Ryszardowi Kamińskiemu za przeprowadzenie rozmyślań w czasie Dnia spowiedzi. Będzie jeszcze możliwość spowiedzi w Niedzielę palmową.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Rozpocznie ona Wielki Tydzień. Obrzęd poświęcenia palm przed każdą Msza św. Przed sumą Procesja z Palmami.
  3. Dziękuję za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego: mieszkańcom Nowej Otoczni – 310 zł, mieszkańcy Trzcianki – 200 zł, oraz Trzcianki Kolonii – 230 zł, Wyszyny ul Wiejska – 200 zł, Wyszyny ul Kolejowa ,Szkolna( od p. Gułajskich do p. Krawiec) – 420 zł. Bóg zapłać za indywidualne ofiary.
  4. Dziękuję Parafianom za pomoc  i okazaną życzliwość w zorganizowaniu Dnia Skupienia.
  5. W piątek zapraszam na Drogę krzyżową o godz. 17.00. Zostanie odprawiona Msza św. po niej wyruszymy z Krzyżem ulicami Wyszyn do 14 stacji krzyżowych. Na drogę Krzyżową zapraszam szczególnie dzieci oraz kandydatów do Bierzmowania.
  6. W tym tygodniu we wtorek Uroczystość Św. Józefa. Msza św. oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do św. Józefa o godz. 17.00