Ogłoszenia – Piąta Niedziela Wielkanocna (02.05.2021 r.)

1. Dziś po Mszy św. o godz.9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Komunia św. Jutro Uroczystość M. B. Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.00 i 11.30.
  2. Nabożeństwa majowe odprawiamy w naszym Kościele począwszy od wtorku po Mszy św. o godz. 18.00. Dziś i jutro nabożeństwo majowe po Sumie. W sobotę Uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika.
  3. Zachęcam do gromadzenia się przy przydrożnych Krzyżach i figurkach na nabożeństwach majowych.
  4. W trym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
  5. Próby przed Bierzmowaniem w czwartek i piątek o godz.18.45. Spowiedź kandydatów do Bierzmowania w sobotę od godz. 10.00.
  6. Za tydzień w niedzielę na sumie odbędzie się Uroczystość Bierzmowania. Zachęcam w miarę możliwości do uczestnictwa w Mszach św. o godz. 8.00 i 9.00, by umożliwić udział na Mszy św. o godz. 11.30 bierzmowanym i ich Rodzicom.
  7. Dziękuje Bierzmowanym oraz ich Rodzicom za dar dla naszego Kościoła w postaci dużego świecznika przed ołtarz z racji ich s. Bierzmowania. Bóg zapłać.
  8. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Linkiewicz Paweł, kawaler zam. Krzeczanowo oraz Milena Cichocka, panna zam. n. Otocznia. Zapowiedź druga.
    • Dąbkowski Krystian kawaler zam. Dąbek oraz Siekierska Natalia panna zam Wiśniewo. Zapowiedz pierwsza.