Ogłoszenia – Czwarta Niedziela Wielkanocna (25.04.2021 r.)

1. Dziś po Mszy św. O godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania
  2. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Każdego dnia w naszym kościele majowe po Mszy św o godz.18.00.Zachęcam do przystrojenia i zadbania o przydrożne krzyże ,figury i gromadzenia się tam również na nabożeństwach majowych.
  3. 1 maja w sobotę  wspomnienie św Józefa Rzemieślnika. Msza św o godz.17.00  po niej nabożeństwo majowe. Jest to pierwsza sobota miesiąca zapraszam Koła Różańcowe na wspólny Różaniec o godz. 16.30.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po sumie wystawienie i nabożeństwo majowe.
  5. W poniedziałek za tydzień Uroczystość N.M.P. Królowej Polski. Msze św o godz. 9.00 i 11.30.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami komunijnymi.
  7. W tym tygodniu w czwartek i piątek o godz. 17.30 próby przed Bierzmowaniem.
  8.  W tym tygodniu będą trwały dalsze prace przy układaniu kostki. Prace nieco się opóźniły ale planujemy zakończyć je przed majówką. Bóg zapłać za złożone ofiary na cele gospodarcze.

W związek małżeński maja zamiar wstąpić : Zaremba Paweł kaw. zam Nowa Otocznia oraz Lampkowska Ewelina, panna zam Głużek. Zapowiedź druga.

Linkiewicz Paweł kaw, zam. Krzeczanowo oraz Milena Cichocka panna zam. N. Otocznia. Zapowiedź pierwsza.

Zaproszenie Ks. Bpa na Uroczystości Zygmuntowskie.