OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIV Niedziela Zwykła (5 lipca 2020 r.)

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krotka Adoracja ( bez procesji z racji na Ingres Ks Proboszcza).
  2. Dziś Msze św o godz. 9.00 oraz Msza św Ingresowa (wprowadzenie nowego Proboszcza) o godz. 11.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Od tego tygodnia Msze św będą odprawiane codziennie o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 9.00 i 11.30. Msze św w Otoczni z racji pandemii odwołane. Można zamawiać Intencje Mszalne.
  4. Z racji na remont Plebanii sprawy kancelaryjne proszę załatwiać przed wieczorną Mszą św. Pod moja nieobecność proszę dzwonić pod nr komórkowy; 608176690
  5. Działa już strona internetowa naszej parafii: parafiawyszyny.eu. Zachęcam do korzystania z informacji tam zawartych. Będzie ona systematycznie tworzona i aktualizowana.
  6. 6 sierpnia wyruszy Pielgrzymka Piesza na Jasna Gorę. W tym roku będzie miała inny charakter. Każda grupa Pielgrzymkowa przejdzie na zmianę jeden etap. Zachęcam do zapisów.
  7. Dziękuje wszystkim życzliwym parafianom za wszelka pomoc w tych pierwszych dniach pobytu. Niech dobry Bóg wynagrodzi wszelkimi łaskami.
  8. Intencje.