Ogłoszenia – Niedziela Zesłania Ducha Świętego (28.05.2023 r.)

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Za tydzień niedziela Trójcy Świętej.
  2. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.15 dzieci klas IV odnowią swoje Przyrzeczenia Chrztu Świętego, a o godz. 11.30 dzieci klas III przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. Jutro Drugi dzień Zielonych Świątek. Święto N. M. P. Matki Kościoła. Od 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe  po Mszy św.  o godz. 18.00
  4. W tym tygodniu odbędą się próby przed Komunią:
    • poniedziałek i środę o godz. 16.00 dla dzieci Pierwszokomunijnych
    • wtorek i czwartek o godz. 16.00 dla dzieci, które odnowią Przyrzeczenia chrztu św.
  5. Spowiedź dzieci i Rodziców przed Komuniami w piątek od godz. 15.30.
  6. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu uroczystości bierzmowania. Rodzicom bierzmowanych  za posprzątanie Kościoła, za każda inną okazaną pomoc i życzliwość Bóg zapłać.
  7. Za dwa tygodnie Boże Ciało. Procesja po Sumie odbędzie się tradycyjnie do czterech ołtarzy przez Wyszyny. Proszę  o dekorację ołtarzy poszczególne wioski.( tak jak to zawsze).
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę wystawienie i różaniec o godz.17.00. Przyszła niedziela jest pierwsza niedziela miesiąca .Z racji na Komunię św. dzieci kl. III procesji nie będzie.
  9. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Michał Starus zam. Otocznia oraz Sylwia Jastrzębowska zam. Bonisław par. Wieczfnia. Zapowiedź druga.