Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna (21.04.2024 r.)

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.15. spotkanie z Rada Parafialną.
  3. Na cmentarzu parafialnym zostanie postawiony nowy Krzyż cmentarny i poświęcony  podczas wizytacji biskupiej. Wykonaliśmy również w prezbiterium nowe miejsce przewodniczenia. Bóg Zapłać za wykonanie p. Browarkowi z Otoczni. Czekamy jeszcze na odnowiony feretron procesyjny. Za tydzień ofiary na cele gospodarcze.
  4. W tym tygodniu we wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha. Bp. M. głównego patrona Polski, a w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  5. W związek małżeński maja zamiar wstąpić:
    • Emil Kaliszewski kawaler zam.  Kosiny Stare oraz Karolina Zarazińska, panna zam. w Wyszynach. Zapowiedź druga.
    • Arkadiusz Rafał Rejniak, kawaler zam. W Wyszynach oraz Paulina Chechłowska panna zam. w Kuczbork Osada. Zapowiedź druga
    • Damian Strusiński, kawaler zam. w Trzciance oraz Patrycja Łącińska pana zam. W Dębsku. Zapowiedź pierwsza.