Ogłoszenia I Niedziela Adwentu (03.12.2023 r)

1. Dziesiejsza niedziela rozpoczyna Adwent- czas przygotowania do Bożego Narodzenia.
  2. W czasie adwentu odprawiane są Msze św. Roratnie ku czci Matki Bożej. W naszym Kościele Roraty będą odprawiane w środę i sobotę o godz. 16.00.
  3. W tym tygodniu w piątek sobotę i następną niedzielę w naszej parafii odbędą się Rekolekcje Adwentowe i spowiedź Adwentowa. Msze św. w tych dniach o godz. 9.00. 11.00, oraz 17.00. Spowiednicy będą w konfesjonałach w piątek i sobotę (8 i 9 grudnia) przed i w trakcie nabożeństw. W piątek 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej  na godz. 9.00 zapraszam dzieci szkolne. W sobotę na godz.9.00 zapraszamy osoby starsze chore, Zachęcam do skorzystania ze Spowiedzi i Komunii św. Rekolekcje poprowadzi Ks.dr. Wojciech Kućko Prof. UKSW w Warszawie i Dyrektor Wydziału Rodzin Kurii Diecezjalnej. Plan Rekolekcji znajduje się pod chórem oraz na stronie Internetowej Parafii.
  4. Dziś niedziela  pierwsza niedziela  miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie i Adoracja.
  5. Są do nabycia świece wigilijne. Male -10 zł Duże- 15 zł
  6. Pan Organista w tym tygodniu rozniesie poświęcony opłatek w następującej kolejności:
    • Niedziela ( 3 grudnia) od 13 godz.; Wola Kolonia Wola Szydłowska
    • Piątek ( 8 grudnia) od 13 godz.; Wyszyny- ulice Kościelna, Wiejska,
    • Sobota (9 grudnia) od godz. 13.00.-Wyszyny ul. Główna, Mazowiecka, Cicha
    • Niedziela (10 grudnia) od 13 godz.; Wyszyny ul. Słoneczna, Kolejowa, Szkolna.