OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (20.09.2020 r.)

  1. Dziś po Mszy św o .godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.( kl. I, II, III) ponadpodstawowe.
  2. Za tydzień w niedzielę po Mszy św o godz. 9.00 zapraszam sołtysów poszczególnych wiosek na krótkie spotkanie w sprawie ogrzewania Kościoła.
  3. W tym tygodniu udało się odnowić Figurę Matki Bożej Różańcowej oraz epitafium Jezusa z sercem miłosiernym na frontonie naszego Kościoła. Dziękuję zaangażowanym za włożona prace odwagę i poświęcony czas dla swojego Kościoła. Figura będzie już odnowiona na zbliżający się Odpust parafialny Ku czci Matki Bożej Różańcowej 4 października pod przewodnictwem Ks Biskupa Romana Marcinkowskiego.
  4. Tego dnia również będzie możliwość odbioru zdjęć z Pierwszej Komunii świętej.
  5. W tym tygodniu w poniedziałek święto św. Mateusza Apostoła oraz w środę wspomnienie św. O Pio z Pietrelciny.
  6. Za tydzień w niedzielę zbierzemy ofiary na cele gospodarcze.
  7. Dzisiejsze ofiary zebrane na tace przeznaczymy zgodnie z decyzja Ks Bpa. Na KRDP. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Jak już ogłaszałem są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę do Wilna- Kowna – Trok w dn 31.04 – 03.05 2021 (długi weekend majowy). Zachęcam do zapisów. Koszt z wyżywieniem, hotelem, autokarem oraz ubezpieczeniem to 130 Eu oraz 200 zl PLN.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *