Ogłoszenia – DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – (06.06.2021 r.)

1. Dziękuję za przygotowanie Ołtarza wystawienia na Boże Ciało mieszkańcom Wiśniewa.
  2. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św o godz. 18.00 poświęcenie wianków i Procesja Eucharystyczna.
  4. Dziś Niedziela Adoracyjna. Po Sumie wystawienie ,Litania do Serca Pana Jezusa oraz procesja Eucharystyczna.
  5. Za tydzień w niedzielę przypada Nabożeństwo fatimskie. Po sumie wystawienie. Litania do Serca Pana Jezusa i Procesja Fatimska .Przed Mszą o godz. 11.00 Proszę Panie z Kół Różańcowych o odmówienie Różańca.
  7. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Jarczewski Zbigniew, kawaler zam. Złotopole  oraz Fabisiak Karolina, panna zam. Zdroje. Zapowiedź pierwsza.

Wozniak Dariusz kawaler zam. Dobrogosty par. Dzierzgowo oraz Welenc Dominika panna zam. Wyszyny . Zapowiedź pierwsza

Wróblewski Jakub zam. Dąbek oraz Jakubowska Karolina, panna zam. Dąbek. Zapowiedź pierwsza.