Ogłoszenia – Dwunasta Niedziela Zwykła (19.06.2022 r.)

  1. W piątek 24 czerwca zakończenie roku szkolnego. W mieniu własnym i Dyrekcji szkoły zapraszam na Msze św. dziękczynną za mijający rok  szkolny i katechetyczny do kościoła na godz. 9.00. Dzieci i młodzież rozpoczną wakacje. Niech to będzie czas odpoczynku ale i rozwagi. Niech dzieci młodzież pamiętają gdziekolwiek będą spędzać wakacje o obowiązku niedzielnej Mszy św.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18 procesja eucharystyczna wokół Kościoła .Poświęcenie wianków. W tym dniu przypada również Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  3. W piątek 24 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca P. Jezusa. Msza św. wraz z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Jaskulski Krzysztof zam. Wiśniewo oraz Lemanek Emilia Justyna zam. Wiśniewo. Zapowiedź druga
    • Wypych Przemysław kaw, par Przełęk Kościelny oraz Krajewska Emilia panna zam. Trzcianka Kolonia par tut. Zapowiedź druga.
  6. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…