Boże Narodzenie 2022

NA CZAS ŚWIĄT ŻYCZĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO, ZDROWYCH ŚWIĄT. NIECH TEN TRUDNY ROK KOŃCZY SIĘ DLA WSZYSTKICH PARAFIAN Z ZAPASEM ZDROWIA. Niech nie zabraknie wzajemnej Życzliwości  oraz dobra wokół nas. Jezus niech nas wszystkich obdaruje darami Pokoju i Miłości, którego On sam jest źródłem. Wszystkich otaczam swoją modlitwą i pamięcią polecając Was opiece św. Rodziny z Betlejem.

Swoje życzenia kieruje do nas Ks Biskup Szymon: ”Uroczystość Narodzenia Pańskiego przypomina nam, że Bóg który w swoim Synu Jezusie Chrystusie stał się człowiekiem, jest zawsze blisko nas. Ta bliskość potrzebuje naszej zgody, byśmy otworzyli się na Niego i zaprosili Go w nasze życie. Uczynimy to, gdy nie zatrzymamy się na sentymentalnym nastroju i rozczulaniu się nad Małym Jezuskiem, ale odkryjemy i uwierzymy, ze Dziecię Jezus przychodzi ,by zając się naszym życiem, by uwolnić nas od grzechu i śmierci. Życzę Wam i sobie Drogie Siostry i Bracia ,byśmy pozwolili Jezusowi zająć się naszą ludzką biedą, i umocnieni jego bliskością przemieniali świat, który tworzymy. Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego i szczęśliwego Nowego Roku.”

Dziś Msze św. o godz. 9.00 oraz 11.30, W drugi Dzień Świąt i w Nowy Rok o godz. 9.00  i 11.30.

W sobotę 31 grudnia w ostatni dzień Roku zapraszam na Msze św o godz. 17.00 Podziękujemy Bogu za mijający Rok przed wystawionym Najśw. Sakramentem. Na te Mszę św szczególnie zapraszam te rodziny, które w mijającym Roku pożegnały swoich bliskich .Proszę o zabranie świec, które poświęcimy a następnie zaniesiemy na cmentarz.

Kolędę w naszej Parafii rozpoczniemy dnia 02 stycznia 2023r (poniedziałek). Program kolędy podam w następną niedzielę.

 Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy dekoracji choinek i Kościoła na święta.

Możesz również polubić…