BOŻE NARODZENIE 2021

NA CZAS ŚWIĄT ŻYCZĘ BŁOGOSLAWIEŃSTWA BOŻEGO,ZDROWYCH ŚWIĄT. NIECH TEN TRUDNY ROK KOŃCZY SIĘ DLA WSZYSTKICH PARAFIAN Z ZAPASEM ZDROWIA. Niech nie zabraknie wzajemnej Życzliwości oraz dobra wokół nas. Jezus niech nas wszystkich obdaruje darami Pokoju i Miłości, którego On sam jest źródłem. Wszystkich otaczam swoją modlitwą i pamięcią polecając Was opiece św Rodziny z Betlejem.


Swoje życzenia kieruje do nas Ks Biskup;” niech w trudnych czasach pandemii nasze serca pokrzepią się i rozradują prawdą o bliskości Wcielonego Boga otwierając się na jego działanie i umacniając się w wierze Niech Boża Dziecina ubogaci naszą codzienność wszelką łaską i potrzebnymi nam darami”.

Dziś Msze św o godz. 9.00 oraz 11.30 W drugi dzień Świat i w Niedziele św. Rodziny o godz. 8.00. 9.00 i 11.30.

W piątek 31 grudnia w ostat.ni dzień Roku Zapraszam na Msze św o godz. 17.00 Podziękujemy Bogu za mijający Rok przed wystawionym Najśw. Sakramentem. Na te Msze św szczególnie zapraszam te rodziny, które w mijającym Roku pożegnały swoich bliskich .Proszę o zabranie świec, które poświęcimy a następnie zaniesiemy na cmentarz.


Kolędę w naszej Parafii rozpoczniemy dnia 03 stycznia 2022r (poniedziałek) z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Program kolędy podam w następną niedzielę. Ofiary, które zbierzemy przy okazji Kolędy przeznaczymy na remont organów w naszym Kościele.

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy dekoracji choinek i Kościoła na święta.

Możesz również polubić…