Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła (15.09.2024 r.)

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 Nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki. Dziękuję p. Katechetce ze szkoły w Wiśniewie oraz dzieciom naszej Parafii za wczorajsze Pielgrzymowanie do Rostkowa.
  2. Dziś spotkanie z Dziećmi i Rodzicami przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. oraz odnowienia Przyrzeczeń Chrztu.
  3. W tym tygodniu we środę Uroczystość św. Stanisława Kostki patrona naszej diecezji .W sobotę święto św. Apostoła Mateusza.
  4. Za tydzień w niedzielę zbierzemy po mszy św, o godz. 9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  5. Dzisiejsze ofiary zebrane na tacę przeznaczymy zgodnie z decyzja Ks. Bpa na  Katolickie Radio i Prasę w naszej diecezji.
  6. Odpust Parafialny Matki Bożej Różańcowej w tym roku przypada 06 października. Szczegóły podam w okolicach Odpustu.