Ogłoszenia – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (31.10.2021 r.)

  1. Jutro 1 listopada Obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Czcimy i wspominamy tych, którzy przebywają w Kościele zbawionych i osiągnęli chwałę nieba. Jednocześnie modlimy się dla nas kościoła żyjącego o dar świętości.. Msze św.  w tym dniu o godz. 8.00 ,9.00 i  na cmentarzu o godz. 11.30 .
  2. We wtorek 2 listopada Dzień Zaduszny. Msze św o godz. 8.00, 9.00  i 11.30.  Po sumie procesja żałobna wokół Kościoła. Po południu o godz. 16.00 Odmówimy na cmentarzu Różaniec za naszych Zmarłych. U p. Kościelnego można w tym dniu zamawiać tzw. : „podzwonne”
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca .Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu . W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Kandydatów do Bierzmowania oraz dzieci zapraszam do spowiedzi w piątek pół godz. przed mszą św wieczorną (16.00).
  4. Przez cały miesiąc listopad możemy uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych pod stałymi warunkami.
  5. W dn. od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Należy nawiedzić cmentarz ,być w stanie łaski uświęcającej i odmówić modlitwę na intencje Ojca św. Ci, którzy nie mogą z racji wieku i choroby nawiedzić cmentarza mogą uczynić to pozostając w swoich domach.
  6. Od następnej niedzieli będą odczytywane wypominki roczne zamówione na ten i następny rok.
  7. Intencje mszalne.

Możesz również polubić…