Ogłoszenia – Druga Niedziela Wielkiego Postu (05.03.2023 r.)

1. Dziś przeżywamy w Kościele Niedzielę „ Ad Gentes” czyli dzień modlitwy, postu i Solidarności z Misjonarzami.
  2. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Komunią św.
  3. Za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  4. Można nabywać baranki Wielkanocne jako Jałmużnę wielkopostną. Koszt 8 zł.
  5. Dziekuje Delegacji Rolników z naszej Parafii, która wzięła udział w ubiegłą sobotę w Rypinie w Wielkopostnym Dniu Rekolekcyjnym.
  6. Dziękuję s. Angeli za dzisiejsza obecność ,modlitwę i świadectwo o swoim powołaniu.
  7. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 16.00, a Gorzkie Żale po Mszy niedzielnej o godz. 11.30
  8. Prace związane z położeniem kostki na cmentarzu rozpoczniemy tuz po Świętach Wielkanocnych.
  9. W związek małżeński mają zamiar wstąpić:
    • Michał Kalinowski kawaler zam. Wyszyny oraz Majchrzak Kamila, panna zam. w par. Trzebnica. Zapowiedź druga.