Ogłoszenia – XXX Niedziela zwykła (23.10.2022 r.)

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na cele  misyjne
  2. W przyszły wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00 i na cmentarzu o godz. 11.30.
  3. W przyszły poniedziałek kończymy miesiąc różańcowy. W piątek dzieci za uczestnictwo w różańcu otrzymają nagrody.
  4. Można zamawiać wypominki oraz Msze św. na następny rok.
  5. W tym tygodniu w piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca ofiary zebrane na tacę przeznaczymy na cele gospodarcze naszej Parafii. Dziękuję anonimowym ofiarodawcom za ofiary na remont kaplicy na cmentarzu.
  7. Zwracam się z gorącym Apelem w imieniu własnym oraz Policji o zachowanie ostrożności na cmentarzach przed świętem zmarłych oraz w trakcie z racji na potencjalnych złodziei.
  8. Dziękuję p. Sobczak z Woli Kolonii za przekazanie chryzantem do naszego Kościoła oraz kaplicy cmentarnej. Bóg zapłać.