Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła (13.10.2024 r.)

1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski . Po każdej Mszy św. przed kościołem będzie można do puszki złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz uzdolnionej ale ubogiej młodzieży w ramach fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia jako żywy pomnik dla św. Jana Pawła II.Zebrane ofiary nasza parafia przekaże na rzecz tej Fundacji.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Komunią św. i Odnowieniem Przyrzeczeń
  3. Trwa miesiąc październik.  Zachęcam do odmawiania wspólnej modlitwy Różańcowej w Kościele także w domu i w rodzinie.
  4. Wszystkim Uczniom Wychowawcom Nauczycielom Katechetom Dyrekcji naszych szkół składam serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej , która przypada w poniedziałek i zapewniam o mojej pamięci.
  5. Można zamawiać intencje i wypominki na następny Rok
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz.9.15 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  7. Zwracam się prośbą o segregowanie śmieci cmentarnych. Znicze i plastiki wrzucajmy do ustawionych worków . Uschłe kwiaty składajmy obok. Ułatwi to nam wywóz śmieci cmentarnych.
  8. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Misyjny.
  9. Dziś odbywa się liczenie praktyk niedzielnych w całej Diecezji.
  10. W tym tyg. przypada we wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, w piątek święto św. Łukasza Ew.