Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła (06.10.2024 r.)

1. Dziś przeżywamy w naszej Parafii  Odpust ku Czci Matki Boskiej Różańcowej. Suma  Odpustową o godz. 12.00. Zapraszam wszystkich parafian i gości.
  2. Jutro w naszej parafii przypada z racji wspomnienia Matki Bożej Różańcowej – dzień Eucharystyczny. O godz. 15. 00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i odprawimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Następnie indywidualna Adoracja i Różaniec o godz. 16.30. Zakończymy dzień Eucharystyczny Mszą św. o godz. 17.00.
  3. Zachęcam do licznego udziału w codziennym Różańcu o godz. 16.30. Szczególnie zapraszam Dzieci, które otrzymują pamiątki Różańcowe.
  4. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.15  zapraszam  Dzieci z Rodzicami, którzy przygotowują się do Pierwszej Komunii św. oraz Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu.
  5. W ubiegłą niedzielę do Puszek na pomoc rodzinie z Dąbku zebrano 2400 zł. Bóg Zapłać. Dziś po mszach św. Koło Gospodyń z Dąbku będzie rozprowadzało ciasta. Dochód zostanie przeznaczony również na tę pomoc.
  6. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Sumie Odpustowej Adoracja i procesja Eucharystyczna.
  7. Za tydzień przypada Niedziela Papieska.