Ogłoszenia – XXVI Niedziela Zwykła (29.09.2024 r.)

1. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik. Czas szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. W naszym Kościele różaniec codziennie o godz. 16.30. Po różańcu będzie odprawiana Msza św. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian szczególnie zapraszam dzieci, które będą codziennie za uczestnictwo w Różańcu  otrzymywać karteczki różańcowe.  Zachęcam nas wszystkich do uczestnictwa w Różańcu, modlitwie  którą tak ukochał św. Ja Paweł II.
  2. W następną niedzielę (06 października) przypada nasz Odpust parafialny ku Czci M. B. Różańcowej. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 12.00. Po sumie Suplikacje i Procesja eucharystyczna. Przed  sumą  o godz.:11.30 zapraszam wszystkie Koła Różańcowe naszej Parafii na wspólny Różaniec. Rozpoczniemy w ten sposób miesiąc Różańcowy. Zapraszam  serdecznie Asystę Procesyjną ,biel, Druhów Strażaków  Wszystkich Parafian oraz Gości.
  3. W ubiegłą niedzielę do Puszek na pomoc dla powodzian zebrano 3.450 zł. Bóg Zapłać. Kwota  została przekazana do Caritas Polska.
  4. Dziś po Mszach św.  można złożyć do Puszki dobrowolną ofiarę na pomoc Rodzinie z Dąbku, która straciła dom.
  5. W środę przypada święto Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  7. Swoją pracę w parafii zakończył p. kościelny. Wdzięczny mu jestem za współpracę i czas poświęcony dla dobra naszej Parafii.