Ogłoszenia – XXV Niedziela Zwykła (22.09.2024 r.)

1. Dziś po Mszy św. o godz.9.15 spotkanie dla kandydatów przed bierzmowaniem.
  2. Wczoraj grupa młodzieży z naszej parafii pielgrzymowała do Rostkowa. Bóg zapłać za wspólna modlitwę.
  3. Ks Biskup Szymon Stułkowski na prośbę ksAbpa Wojdy Przewodniczącego KEP zwraca się z prośbą aby dzisiejsze ofiary złożone do Puszek po wszystkich Mszach św. przeznaczyć na pomoc ofiarom powodzi. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. W następną niedziele również po Mszach św. zbierzemy dobrowolne ofiary do puszek na pomoc Rodzinie z Dąbku, która ucierpiała w pożarze domu mieszkalnego.
  5. Gmina Stupsk wraz z OSP z terenu Gminy Stupsk w dniu dzisiejszym uruchomiła punkty zbiorki we wszystkich remizach OSP. Artykuły potrzebne powodzianom można przywozić pod wskazane miejsca dziś w godz. 10:00-20:00.
  6. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny i w sobotę św. Wacława Męczennika.