Ogłoszenia – XXIII Niedziela Zwykła (08.09.2024 r.)

1. W następną niedzielę (15.09) po Mszy św. o godz. 9.15 spotkanie z dziećmi i Rodzicami przed Pierwszą i Generalną Komunią. Dzieci w niedzielę po Mszy św. będą otrzymywać karteczki – pamiątki.
  2. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 9.15 Nabożeństwo do św. Stanisława Kostki. Patrona dzieci i młodzieży.
  3. Wyjątkowo w tym miesiącu wrześniu zapraszam na nabożeństwo fatimskie w sobotę (14.09) a nie jak przypada w piątek. Po Mszy św. o godz. 18.00 Różaniec i procesja fatimska.
  4. W sobotę 14 września odbędzie się Pielgrzymka dzieci  do Rostkowa i Przasnysza. Wyjazd o godz. 9.00 rano sprzed szkoły w Wiśniewie a następnie sprzed Kościoła w Wyszynach.
  5. Rodzina p. Pietras z Trzcianki Kolonia składa serdeczne podziękowania z okazaną dotychczas pomoc finansową szczególnie za zebrane środki do Puszek przed Kościołem oraz za środki które pozyskano z kiermaszu ciast.
  6. Jeszcze raz wyrażam swoje podziękowania za organizacje tegorocznych Dożynek parafialnych mieszkańcom oraz sołectwu Wola Kolonia i Wola Szydłowska. Kołom Gospodyń ,Strażakom, Wszystkim zaangażowanym. Bóg zapłać.
  7. Za tydzień taca przeznaczona na Katolickie Radio Diecezji Płockiej.